KURUMSAL KİMLİK

KURUMSAL KİMLİK

Bir kurumun temel tasarım adımı (kurum kimliği) logosu ve renkleridir. Profesyonel bir şekilde tasarlanan logo ve renkler, işletmenizle ilgili olumlu bir ilk intibayı uyandıracaktır. Bu çalışma işletmeye ait tüm alanlarda (kartvizit, klasör, notluklar, dosyalar, katalog, broşür, web sitesi, araç giydirme, ürün ambalajları vb... ) kullanılacağından, çok önemlidir.

Şirketiniz ya da internet girişiminiz için yeni bir kurumsal kimliğe ihtiyacınız varsa, MediaClick'in kurum kimliği oluşturma hizmetinden faydalanabilirsiniz. MediaClick öncelikle sektörünüzü ve firmanızı tanıyacak ve size uygun konsepti belirleyecektir. Akabinde renk seçimi ve logo tasarımı yapılacaktır. Tasarım konsepti onayının ardından, tüm dökümanlara uygulama yapılacak ve son adımda da kurum kimliği kitapçığınız oluşturulacaktır.

Bu hizmet kapsamında logo tasarımı, kurumsal kimlik kitapçığı, faaliyet raporları ve benzeri kurum içi dökümanların tasarımı (antetli kağıt, zarf vb...), araç giydirme, promosyon ürünleri tasarımı gibi tasarım hizmetlerini kapsayabilir. İşte bu sebeple kurumsal kimlik tasarımı ve logo tasarımı firmalar için hayati önem taşır.

Hizmet Paketi 1 Logo Tasarımı

Logo / amblem
Kurumsal font / fontlar
Kurumsal renkler ( Şirketiniz için kullanacağınız renk ailesi )

Hizmet Paketi 2 Kurum Kimliği Oluşturma

Bu paket genelde kobi ölçeğindeki tüm firmaların ihtiyaç duyduğu hizmetleri kapsamaktadır. Hizmet paketi 1'e ek olarak :

Logo erkek dişi formları
Logo kullanım kuralları / kullanılamazlar
Kartvizit ve antetli kağıt tasarımı
 

Hizmet Paketi 3 Kapsamlı Kurumsal Kimlik Çalışması

Bu paket genelde büyüyen kobiler ve uluslararası firmaların ihtiyaç duyduğu hizmetleri kapsamaktadır. Hizmet paketi 2'ye ek olarak :

Kurumsal kimlik kitapçığı
Muhasebe dökümanları (Sürekli form, Fatura, İrsaliye, Makbuz)
Personel giysi tasarımları (Tshirt, şapka tasarımları gibi...)
E-mail tasarımı
PPT ve PDF sunum format tasarımları
Araç tasarımları
Bina cephesi giydirme
Gazete, dergi, gibi tanıtım materyalleri tasarım kuralları
Ambalaj kağıdı
Promosyon malzemeleri
Takvim
 

KURUMSAL KİMLİK İÇİN HEMEN TEKLİF AL

DİĞER HİZMETLERİMİZ