MESAFELİ SATIŞ SÖZLEŞMESİ

SÖZLEŞME

Lütfen sipariş vermeden önce sözleşmeyi okuyunuz.

SİTE KULLANIMI

Bu sitedeki tüm içeriklerin; Puhu Design tarafından izinsiz kullanılması veya sahiplenilmesi tamamen yasaktır.

İLETİŞİM

Site içerisinde canlı destekten, iletişim formundan veya farklı bir yöntemden operatörle veya site görevlisi ile iletişim sağlanıp; hakaret, dolandırıcılık veya yasa dışı farklı bir faaliyette bulunulması durumunda, Puhu Design, yasal sürece başvuracaktır.

ÖN ÖDEME

  1. Site ziyaretçisi ve müşterisi, istediği hizmete (Web tasarım, Grafik Tasarım, Video montaj, Reklam yönetimi ve bütün hizmetler) başlanılması için, site ekibinin teklif ettiği ücretin yarısını ön ödeme olarak işin başında ödemeyi kabul eder. Ön ödeme, Puhu Design garantisi altındadır ve dolandırıcılık durumunun olmaması ve siparişin eksiksiz yerine getirilmesi için istenmektedir.

  2. Puhu Design, sipariş için söz verdiği sürede sözü yerine getiremez ise veya sebep göstererek veya göstermeyerek siparişi iptal ederse, ön ödemenin tamımını iade etmekle yükümlüdür. Eğer domain, hosting veya baskı harcaması gibi müşteriye yönelik bir harcama yapıldı ise, yapılan harcamaların ön ödeme tutarından düşürülerek iade edilmesi ve harcama yapılan ürünlerin müşteriye verilmesi Puhu Design'in yerine getirmekte zorunlu olduğu bir yükümlülüktür.

  3. Müşteri, herhangi bir sebeple siparişini iptal etmek istemesi durumunda, siparişi devam ederken site ekibi ile iletişimini kesmesi durumunda veya ön ödemeyi geri alarak siparişini iptal etmek istemesi durumunda; ön ödeme, site ekibi siparişten dolayı maddi ve manevi harcama yaptığı için kesinlikle geri iade edilemez.

SİPARİŞ

Sipariş ön ödeme verildikten sonra başlanır. Ön ödeme şartları bir üst maddede detaylıca yazmaktadır. Sipariş süresi müşteri ve Puhu Design ekibi ile ortak belirlenir.

İADE VE İPTAL

Müşteri bütün ücreti ödeyip hizmeti aldıktan sonra, herhangi bir sebeple, verdiği siparişi veya hizmeti (Web tasarım, Grafik tasarım, Video montaj, reklam hizmeti ve tüm hizmetler) iptal etmesi mümkün değildir. Sadece ön ödeme yapıldıysa ve iade alınmak istiyorsa "ÖN ÖDEME" maddesi aynen geçerli olacaktır.